Hier ben je:

Ouderraden

De leden van de Ouderraad vestiging Warffum zijn:
Carien Bakker Middelstum carienbakker@live.nl voorzitter
Aafke Mensinga Eenrum amenda@ziggo.nl secretaris
Martin Schaaphok Uithuizen pe5mhs@gmail.com penningmeester
Anneke Hoogstra Warffum phoogstra@versatel.nl  
Hélena Sarmaat Roodeschool helenais@home.nl  
Margrietha Scholte Uithuizermeeden M.migchels@outlook.com  
Ingrid van der Straten Uithuizen ihestraten@gmail.com  
Mariët de Langen   m.delangen@hogeland.nl schoolleiding
Peter Kamminga   p.kamminga@hogeland.nl coördinator klas 2+3
Mocht u als ouder vragen of opmerkingen hebben of iets willen overleggen met één van de ouderraadsleden dan kunt u bovengenoemde e-mailadressen gebruiken.
De ouderraad is tevens bereikbaar op het algemene e-mailadres: orwarffum@hogeland.nl
U kunt dit e-mailadres ook gebruiken om aan te geven dat u als toehoorder een OR-vergadering wilt bijwonen. Alle OR-vergaderingen zijn openbaar. Bij aanmelding kunt u, indien van toepassing, de reden van uw komst vermelden.
De reguliere vergaderingen in 2016 zijn op di 12 jan, wo 16 mrt, do 21 apr, vr 24 juni, ma 5 sept en di 4 okt.

Tenslotte willen we u wijzen op de mogelijkheid tot participatie in deelcommissies die onder de verantwoordelijkheid van de OR vallen. Hiervoor hoeft u geen lid te zijn van de OR. U kunt uw belangstelling hiervoor kenbaar maken via e-mail of bij aanwezigheid in de vergaderingen. De ouderraad hoopt de ouderbetrokkenheid op deze manier te stimuleren en nodigt u van harte uit voor actieve deelname.


De leden van de Ouderraad vestiging Uithuizen zijn:
Jacco Reehorst Middelstum j.c.r.reehorst@home.nl voorzitter
Julisa Beaumont   jeremybeaumont@hotmail.com  
Annelies Schaaphok   annelies_schaaphok@hotmail.com  
Tina Donkersloot Warffum Cos.tina@tele2.nl  
Marja Spijk                 Uithuizen marja_spijk@hotmail.com  
Monique van der Eide Spijk j.van.dam41@hotmail.com  
Jenny van der Veen Uithuizen jennmies@ziggo.nl  
Esther Klevering Uithuizen esther23_82@hotmail.com  
Erika Dijksterhuis Uithuizen edijksterhuis@monuta.nl MR
Tjeerd Nanninga Garmerwolde t.nanninga@hogeland.nl schoolleiding
Foske Arkema Warffum f.arkema@hogeland.nl leraar
  

De leden van de Ouderraad vestiging Wehe-den Hoorn zijn:
Klara Bolt   boltmeijer18@gmail.com voorzitter
Heleen Hovinga   helenniehove@gmail.com notuliste
Gea Danhof    geja25@gmail.com  
Gerdineke Jonas   g.a.jonas@hetnet.nl  
Nienke Zuidema   nienkezuidema@gmail.com  
Anita Bosma      
Marjan Hingstman      
Judith Mathijsen      
Beate Landman   beatelandman@hotmail.com  
Arne-Jan Bugel Oldenzijl     a.bugel@hogeland.nl schoolleiding
Harry Veldman Kloosterburen h.veldman@hogeland.nl leraar

Mocht u als ouder vragen of opmerkingen hebben of iets willen overleggen met één van de ouderraadsleden dan kunt u bovengenoemde e-mailadressen gebruiken.
                                      
 
PrintPagina printen