Hier ben je:

Model European Parliament (MEP)

20 maart 2017
Vijf van onze leerlingen hebben onze school vertegenwoordigd op het MEP in Groningen.
Aleida Rottink (A4A), Jochem van der Wal (A4B), Leonie Lenting (A5A), Marleen Schuiten (A5A) en Roos Helbig (A4A) mochten zich verdiepen in de Europese politiek. Drie dagen werd het Europees Parlement nagebootst in het Provinciehuis in Groningen. De debaters hebben zich door het opstellen van resoluties en amendementen verdiept in grote Europese kwesties, zoals de grote immigratiestromen en een gezamenlijk rookverbod. Als delegatie Zweden namen zij het in vijf debatten op tegen negen andere scholen uit de provincie. Roos Helbig mag, samen met negen scholieren van de andere scholen, in september naar Den Haag, om daar de provincie Groningen te vertegenwoordigen op het landelijke MEP.
 
PrintPagina printen