Hier ben je:

Warffum: Model European Parliament

12 februari 2018
Vorige week heeft vwo 4 het Hogeland College voor het tweede jaar op rij weer vertegenwoordigd op het provinciale MEP (Model European Parliament).

Dit jaar was de eer aan Jessica Bouwman, Sven Caspers, Sophie Medendorp, Liza Oldengarm en Janine van der Ploeg om onze school zo goed mogelijk op de kaart te zetten. Hier zijn ze zeker in geslaagd! Daarnaast heeft Roos Helbig uit vwo 5 als voorzitter deelgenomen. De leerlingen hebben zich door middel van resoluties, amendementen, speeches, grote vraagstukken en lobbyen drie dagen lang verdiept in de Europese politiek. Sven Caspers zal onze school in september vertegenwoordigen op het landelijke MEP in Den Haag. Daar neemt hij het samen met de negen andere afgevaardigden van de provincie Groningen in de Tweede Kamer op tegen de andere provincies. 

PrintPagina printen